2010 m. spalio 11 d., pirmadienis

Rudens gėrybės


      Trumpai aprašysiu mūsų rudeninį derlių, kurį susirinkome ne tik miškuose, bet ir savo terasoje. Grybauti važiavome 4 kartus (2 kartus su tėvais, 2 kartus trise). Pirmojo karto derlius  – kibiras ir 2 maišai, antro karto derlius – varganas trečdalis kibirėlio, trečio karto derlius – keturi kibirai (o gal šeši, gerai neprisimenu), o štai čia – ketvirtojo karto derlius (gaila, nuotrauka nelabai geros kokybės, bet derlius įspūdingas):
      Prieš mums važiuojant grybauti ketvirtą kartą, prisiskaitėme apie baravykų gausą, tai važiavome norėdami nors kažkiek jų rasti, o radome tik vieną – Alekso baravykėlį gražuoliuką
      Man baravykai ,,neina'' į rankas, tik kalpokai ir ūmėdės, o štai Aleksui su baravykais pasisekė labiau. Tiesa, jis rado ir daugiau grybų, bet jam tikrieji grybai – tik baravykai ir lenkiški baravykai (kaip sako Aleksas, pusbroliai iš Lenkijos):
      Aleksas labai apsidžiaugė, kai pirmą kartą gyvenime (!!!) pamatė tikrą musmirę:
      Kai važiavome grybauti ketvirtą kartą, pririnkome tiek grybų, kad virtų gavosi daugiau kaip 2 kibirai. Tiek nesutalpinome šaldiklyje ir šaldytuve, todėl padalinome tėvams ir bendradarbiams.
      Prisirinkę grybų, nusiemėme ir derlių savo terasoje:
     Vynuogių sodinukus pirkome prieš dvejus metus mugėje ,,Sodo kraitė“, tad štai tokios gražios dvi vynuogių kekės mums išaugo. Šiais metais nusipirkome braškių ,,Florentina“ daigų, irgi pasodinome terasoje, žiūrėsime, koks derlius bus kitąmet.
      O čia dar įdedu nuotrauką bulvytės-antytės iš Alekso promočiutės daržo:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą